Výuka na U3V v zimním semestru 2021/2022

Formy výuky a možné zaškolení či osobní konzultace

Na základě přání studentů je část výuky na U3V realizována v online formě (učitel vysílá mimo učebnu) či v hybridní výuce (učitel vysílá z učebny, účast je možná prezenční či online). Zbývající předměty jsou vyučovány prezenčně. V případě hybridní formy si student volí prezenční či online formu v registracích.

Pro účast v hybridní či online formě výuky je nutné:

• mít doma k dispozici počítač, notebook či tablet a připojení k internetu,
  • umět využít aplikaci Microsoft Teams.

Aplikaci Microsoft Teams je možné využít:

Online výuku využilo v letním semestru přes 50 % studentů. Rádi bychom, aby byli připraveni zapojit se do ní i další studenti.

Není to těžké. Chceme, abyste nebyli o případnou online výuku ochuzeni. Nabízíme Vám pomoc:

Informační schůzka

Informační schůzka je určena především pro nově nastupující studenty. Vzhledem k mnoha změnám je doporučena všem studentům.

Na informační schůzku je nutné se registrovat. Na výběr jsou dva termíny.

Výuka v září 2021

V pondělí 6. 9. a úterý 7. 9. 2021 v časech 9:15 – 14:15 proběhne v SB 411 výuka předmětu U096E Olejomalba – pražské uličky a zákoutí Ing. Dankové.

Výuka v zimním semestru začíná v pondělí 20. 9. 2021.

Vstup do školy

Vstup do školy se řídí opatřením rektorky zveřejněném na webu školy https://www.vse.cz, popř. přímo https://www.vse.cz/covid-19/.

Předpokládá se, že od zahájení výuky v zimním semestru bude probíhat kontrola splnění stanovených podmínek vstupu do školy prostřednictvím identifikačních karet. Student nahraje doklady o splnění podmínek (očkování či aktuální test) prostřednictvím počítačové webové aplikace. U vstupu do školy (z Italské ulice) přiloží student identifikační kartu k čtečce v turniketu a díky tomu bude vpuštěn do školy.

Do zprovoznění turniketového kontrolního systému platí dosavadní systém kontroly předkládáním dokladu na vrátnici při vstupu do školy.

Převod poplatků za nerealizované předměty

V lednu 2021 se vzhledem k covidové krizi neuskutečnily předměty:

• U092 Malba a kresba (J. Malovaná)
  • U096D Olejomalba – zimní krajina (Ing. Danková)

Doufali jsme, že se uskuteční v červnu 2021, ani tehdy však podmínky nedovolily předměty realizovat.

Pokud studenti zaplatili za U092 a U096D poplatky v říjnu 2020, byl jim vyměřený poplatek o platbu snížen (U092: 800 Kč, U096D: 500 Kč). Přeplatek je možné využít pro novou registraci těchto předmětů či na studium jiných předmětů. Přeplatek je patrný v InSIS.