Upozornění pro nově přijaté studenty U3V

Těší nás Váš zájem o Univerzitu třetího věku Vysoké školy ekonomické v Praze.

Rád Vás uvidím na informační schůzce, kde se dovíte řadu informací o škole, studijním informačním systému, výsledku registrací a další.

Informační schůzka se koná ve čtvrtek 5. 9. 2019 od 10 h ve Vencovského aula. Výchozí přednáška trvá asi do 12:15 hodin. Pokud budete potřebovat, po přednášce Vám pomůžeme s prací s Integrovaným studijním informačním systémem (InSIS – https://insis.vse.cz) na učebně SB 307.

Repríza informační schůzky se koná v pátek 6. 9. 2019 od 10 h v posluchárně D v Nové budově. Výchozí přednáška trvá asi do 12:15 hodin. Pokud budete potřebovat, po přednášce Vám pomůžeme s prací s Integrovaným studijním informačním systémem (InSIS) na učebně SB 307.

Student U3V si musí pořídit čipovou identifikační kartu, kterou se prokazuje v škole, pokud je k tomu vyzván ostrahou či jinými zaměstnanci školy. Čipová identifikační karta umožňuje také prezenci na některých předmětech „skenováním“, tj. „pípnutím“ karty na čtečce karet.

Na identifikační kartě je fotografie studenta. Fotografie a identifikační karty pořizuje centrum informatiky. Za účelem snadného pořízení identifikační karty můžete využít mimořádné fotografování pro U3V. Dostavte se ve čtvrtek 5. 9. 2019 od 9 h do učebny SB 308 ve 3. patře Staré budovy (vchod do Staré budovy je přímo z Náměstí Winstona Churchilla). Nových studentů je 220. Mějte proto, prosím, trpělivost. Nemusíte přijít již v 9 h, můžete přijít i později do 9:30 tak, abyste stihnuli začátek informační schůzky v 10 h ve Vencovského aule. Cena identifikační karty je pro studenty U3V 100 Kč. Mějte s sebou proto, prosím, hotovost přesně. Dále mějte s sebou občanský průkaz.

Za účelem menší fronty u SB 308 doporučujeme čas fotografování:

• 9:00: studenti s příjmením začínajícím písmeny A – J
  • 9:10: studenti s příjmením začínajícím písmeny K – O
  • 9:20: studenti s příjmením začínajícím písmeny P – S
  • 9:30: studenti s příjmením začínajícím písmeny Š – Ž

Doporučujeme tedy raději využít čtvrteční termín informační schůzky, kdy můžete spojit fotografování s informační schůzkou. Pozdější fotografování je možné v úředních hodinách Správy identifikačních karet: https://ci.vse.cz/id-karty/.

Ať se Vám studium na U3V VŠE v Praze líbí.

Tomáš Kubálek
akademický ředitel U3V